Děkujeme, za váš zájem o velkoobchodní odběr našich káv. Zákazníkům s pravidelnými odběry poskytujeme velkoobchodní ceny. Firmy, které pravidelně odebírají naše produkty mohou svou slevu poskytnout i pro své zaměstnance, společným nákupem nebo formou slevového kupónu, který mohou používat při objednávkách přes eshop.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na objednavky@gbroasters.com

Kanceláře

Pravidelným odběratelům kávy do kanceláří poskytujeme velkoobchodní ceny, kávu dodáváme vlastní distribucí nebo posíláme kurýrem.

Zajišťujeme i kompletní kávový servis – dodávku kávovarů, pronájem kávovarů, péče o kávovary. Pro více informací nás prosím kontaktujte na objednavky@gbroasters.com

Kavárny a restaurace

Pravidelným odběratelům kávy do kaváren a restaurací poskytujeme velkoobchodní ceny, kávu dodáváme vlastní distribucí nebo posíláme kurýrem.

Zajišťujeme i kompletní kávový servis – dodávku kávovarů, pronájem kávovarů, péče o kávovary. Pro více informací nám prosím napište na objednavky@gbroasters.com.

Prodejny potravin

Přidejte se k prodejnám, které úspěšně prodávají naše produkty, mezi našimi partnery najdete řetězce prodejen, ale i lokální prodejny.

Hledáme partnery na prodej našich produktů, pokud máte zájem prodávat naše produkty, nebo chtěli byste najít naše produkty ve vaší oblíbené prodejně potravin nás prosím kontaktujte na objednavky@gbroasters.com.